Značky kolieskových korčúľ

Aj keď je trh presýtený obrovským množstvom rôznych kolieskových korčúľ známych aj menej známych značiek, predsa existujú favoriti. Medzi top značky kolieskových korčúľ patrí Fila, Rollerblade, Tempish, Roces, K2.

Ak chcete naozaj kvalitné a spoľahlivé kolieskové korčule, zvoľte si niektorú z týchto značiek.

Kolieskové korčule Fila

Značky kolieskových korčúľ - Fila

Tieto kolieskové korčule môžeme symbolicky označiť ako „mercedes medzi korčuľami“. Je to značka charakteristická množstvom inovácií a prepracovanými technickými prvkami. Nová kolekcia in line kolieskových korčúľ značky Fila sa môže pýšiť viacerými novinkami. K najzaujímavejším patrí napríklad nová konštrukcia topánky vytvorená špeciálne pre dámy. Tieto nové topánky poskytujú dostatočnú podporu na udržanie aj tej najnižšej dámskej hmotnosti.

Fila sa pýši patentom na kolieskové korčule pre deti. Tieto využívajú nastaviteľný mechanizmus topánok. Topánky je možné nastavovať jednoducho na šírku aj na dĺžku. Nastavenie je možné meniť aj po milimetroch, nielen po veľkostných číslach, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie detskej nohe.

Revolúciu v pretekárskom korčuľovaní priniesol patent „Evolution of speed“. Zmenou rámu a jeho pripojenia ku korčuliarskej topánke sa podarilo zvýšiť priemer koliesok. Začali sa používať štyri kolieska s priemerom 100 mm, namiesto pôvodných piatich s priemerom 84 mm. Táto novinka prispela k dosahovaniu vyššej rýchlosti pretekárskych korčuliarov s vynaložením rovnakej námahy, ako pri pôvodných kolieskach.
Máte vybratú značku? Kúpte si kolieskové korčule za bezkonkurenčné ceny!

Kolieskové korčule Rollerblade

Značky kolieskových korčúľ - Rollerblade
Medzi značky kolieskových korčúľ s prívlastkom priekopnícka možno považovať značku Rollerblade. Zásluhou firmy Rollerblade sa z mimosezónnej aktivity hokejistov stali kolieskové korčule pre mnohých životným štýlom. Firma dosiahla niekoľko prvenstiev. Ako prvá začala používať polyuretánové kolieska a topánky, kovové rámy a brzdy na pätách. Takisto ako prvá prišla s priedušnými vložkami a kolieskovými korčuľami na agresívny štýl jazdy a rôzne triky.

Rollerblade ponúka fitness a rekreačné kolieskové korčule, pretekárske kolieskové korčule, kolieskové korčule pre detikorčuliarov, ktorí obľubujú agresívny štýl. Fitness kolieskové korčule Rollerblade sú kvalitným produktom, ktorý ponúka maximálny športový výkon a zároveň aj možnosť regenerácie a relaxu. Mimoriadne obľúbené sú kolieskové korčule Rollerblade pre street korčuliarov. Spájajú v sebe tradície s inováciami. Sú robustné, tuhé a bezpečné, no zároveň sú veľmi pohodlné a priedušné. Tieto korčule posúvajú hranice nemožného a sú vhodné na rôzne zložité triky. Kolieskové korčule Rollerblade pre deti sú ľahké a neobjemné, vhodné na detské nohy. Rám poskytuje lepšiu kontrolu a istotu neskúseným detským korčuliarom.

Kolieskové korčule Tempish

Kolieskové korčule Tempish
Tempish ponúka kolieskové korčule v týchto kategóriách:
Pretekárske kolieskové korčule – v tejto kategórii ponúka korčule pre pokročilých pretekárov, ale aj pre začiatočníkov. V ponuke má korčule s topánkami, ukončenými v oblasti členku a tiež korčule s klasickými topánkami.

Fitness kolieskové korčule – dámske, pánske, špeciálne a unisex

Kolieskové korčule na in line hokej – tieto korčule majú anatomickú bandáž a jazyk, sú prispôsobené na vysokú záťaž.

Street korčule – vhodné na free prvky, street a urban korčuľovanie.

Korčule na agresívny štýl – charakteristické sú najmä stielkou, ktorá dokáže absorbovať nárazy. Sú stavané na vysokú až extrémnu záťaž.

Detské kolieskové korčule – skelet týchto korčúľ je tvorený odľahčenou liatinou. Šnurovanie je spevnené suchým zipsom, ktorý spevňuje nohu v korčuli.

Kúpiť kolieskové korčule značky Tempish

Kolieskové korčule Roces

Kolieskové korčule Roces
Všetky modely kolieskových korčúľ Roces sa vyznačujú týmito vlastnosťami:

  •  technológia umožňujúca prúdenie vzduchu v korčuli, nohy sú udržiavané v suchu a chlade
  •  trojvrstvová stielka topánky, ktorá zvyšuje komfort
  • ženská verzia takmer každého modelu korčúľ
  •  „hell lock“ – suchý zips, ktorý zvyšuje pohodlie a kontrolu
  •  univerzálne a osvedčené zapínacie pracky s pamäťou

Roces ponúka pretekárske, fitness, freestyle a agressive kolieskové korčule.

Kúpiť kolieskové korčule Roces

Kolieskové korčule K2

Kolieskové korčule K2
Tieto kolieskové korčule vynikajú najväčším prispôsobením vnútornej topánky spomedzi všetkých ponúkaných značiek. Firma má patentovanú konštrukciu Softboot, ktorá zaručuje anatomické prispôsobenie korčule akejkoľvek nohe. Preto sú tieto korčule mimoriadne pohodlné, ale zároveň stabilné a pevné. K dispozícii je viacero typov rámov a skeletov, ktoré sú maximálne prispôsobené štýlu jazdy, okrem iných aj pre fitness korčuliarov, in line pretekárov, agressive aj rekreačných korčuliarov.

Čo ďalej?

  • InsSportLine výpredaj

   vytvoril © 2019 weblok.sk